Biz Azərbaycanda distribyutor tapmaq niyyətindəyik
– İsveçrənin “Brunner Anliker” şirkəti müxtəlif qida məhsullarının sənayedə emalı üçün avadanlıqların istehsalını həyata keçirir. Bizim şirkət beynəlxalq “Horex Caucasus-2017” sərgisinin debütantlarından biridir və bu tədbir sayəsində Azərbaycanda distribyutorlar tapmaq, eləcə dəyərli bazarın tələbatı barədə təsəvvür formalaşdırmaq niyyətindəyik.
Bizim stendimizdə peşəkar məsləhətlər almaq və şirkətin məhsullarını tanımaq mümkündür. Bu məhsullar arasında tərəvəz kəsən, ət emalı qurğusu, pendir sürtgəci, tərəvəzləri təmizləmək və yumaq üçün cihazlar, mikserlər, universal mətbəx avadanlıqları və digər məhsullar yer alır.
“Brunner Anliker” şirkəti 60 ildən artıqdır ki, fəaliyyət göstərir. Şirkət bu illər ərzində böyük peşəkar təcrübə toplayıb və biz hazırda yeni bazarlar axtarışındayıq. Biz Azərbaycanda iaşə və restoran biznesi sahəsində tərəfdaş tapmaqdan məmnun olardıq. Yeri gəlmişkən, bizim məhsullardan klinika və xəstəxanalarda da istifadə etmək olar. Bu sahədə fəaliyyət göstərən təcrübəli distribyutorları görüşə dəvət edirik.
Biz “Horex Caucasus” sərgisində iştirakı Azərbaycan bazarına daxil olmaq istiqamətində atılmış ilk addım hesab edirik. Ekspozisiyanın ziyarətçi və iştirakçılarının fəallığını qeyd edə bilərəm və biz bunun sayəsində bu başlanğıcın uğurlu olacağını proqnozlaşdıra bilərik.

We expect to find distributors in Azerbaijan
- Brunner Anliker (Switzerland) produces devices for the industrial processing of a variety of food products. We are one of the debutants at Horex Caucasus 2017 and we are looking forward to using it to find distributors in Azerbaijan, as well as to get an idea of ​​the local market and its needs.
At our stand you can get professional advice and learn about the company's products, including vegetable cutters, meat processing devices, cheese graters, vegetable cleaning machines, mixers, universal kitchen appliances and more.
Brunner Anliker has been operating for more than 60 years, during which we have built up a solid professional expertise, and now we are looking for new markets. In Azerbaijan, we were happy to find partners in the field of catering and restaurant businesses. It may also be of interest to know that our products can be in demand in clinics and hospitals too. We invite experienced distributors working in this field to communicate with us.
We consider our participation in the Horex Caucasus exhibition to be the first step towards the development of the Azerbaijani market. I have noted the buzzing visitor and exhibitor activity, thanks to which we can now count on a successful start.